BÜRO MAKİNALARI VE OFİS SİSTEMLERİ KİRALAMA

KOPİKİT Nedir?
KOPİKİT
her ölçekteki ofislerin faxlama, tarama, çoğaltma, baskılama ve kopyalama ile ilgili işlemlerine bir bütün olarak kısa ve uzun vadeli çözümler sunan bir "kiralama" sistemidir.

KOPİKİT Nasıl Çalışır?
KOPİKİT
yetkilisinin sistemden yararlanmak isteyen kurum temsilcisi ile yapacağı görüşme sonucu kendileri için uygun kombinasyon üretilir. Hazırlanan kombinasyonun müşteri ofisine montajı ile sistem çalışmaya başlar.


KOPİKİT Hangi Hizmetleri Sunar?
A- Kısa Vadeli Çözümler

Bu çözüm şekli süresi 15 günü aşmayan kullanımlar için sistem kiralama işini kapsar. Her tür seminer, toplantı, konferans, bayi toplantısı vb. kısa vadeli ihtiyaçlar için tercih edilecek ideal sistemdir.

B- Uzun Vadeli Çözümler
Süresi 48 aya kadar varan süreler için sunulan çözümlerdir. Bu sistem bütün küçük, orta ve büyük ölçekli ofislerin uzun vadeli (renkli veya siyah-beyaz) çoğaltma ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.

KOPİKİT Neden Tercih Edilmelidir?
KOPİKİT
, firmaların teknolojilerini yenileme maliyetini ortadan kaldırarak büyük tasarruf sağlar.
KOPİKİT
ilk yatırım maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar.
KOPİKİT
, süpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkan verir.
KOPİKİT
, sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır.
KOPİKİT
, ofis ürünlerinize üçüncü şahıslar veya kötü niyetli kişilerce verilebilecek zararlardan sizleri korur.
KOPİKİT
'a ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız.
KOPİKİT
' sistemine girmek ve çıkmak kolaydır. Bir kaybınız olmaz. Oysa kendi cihazlarınızı satmaya kaltığınızda komik fiyatlarla elden çıkarmak zorunda kalırsınız.
KOPİKİT
sisteminde, özellikle inkjet ve küçük lazer printerler devredışı kalacağından bunların çalıştırılması için ödenen yüksek meblağlar tasarruf edilecektir.
KOBAS sisteminde yapabileceklerinizi sadece hayal edin. Kendi klasik makinenizin kısıtlı özellikleri ile kendinizi sınırlamayın. Renkli, siyah-beyaz baskı, network kullanımı, scan, faks, e-mail, dublex, feeder kullanabileceğiniz özelliklerden bazıları...
KOPİKİT sisteminde "Makinemiz arızalı, çekmiyor" veya "Daha iyi kopya için parça değiştirmemiz gerekiyor" cümlelerini duymazsınız.
KOPİKİT
sisteminde "Bugün var yarın yok" tipi hizmet veren (veremeyen) firmalarla uğraşmaz, sinirlerinizi yıpratmazsınız.
KOPİKİT sisteminde " Ne ödeyeceğinizi bilirsiniz".

KOPİKİT Hizmetlerinden Kimler Yararlanabilir?
KOPİKİT'in hizmetlerinden günde 1 kopyadan günde 100.000 kopyaya kadar renkli veya siyah-beyaz çoğaltma ihtiyacı olan bütün kurumlar şahıs firmaları ve tüzel kişiler yararlanabilir.

KOPİKİT  Destek Hizmetleri Kim Tarafından Verilmektedir?
KOPİKİT  bir LİCOM PRİNT kuruluşudur. Servis ve destek hizmetleri ülkemizde bu işi 6 yıldır yapmakta olan LİCOM PRİNT 'in uzman teknik kadrosu tarafından verilmektedir.
Bu sistem hakkında ayrıntılı bilgi almak için ve yararlanmak için (0212) 614 38 42 nolu telefondan sistem temsilcisini çağırmanız yeterlidir. Görevli arkadaşımız kurumunuzda yapacağı kısa bir etüd sonrası sizin için en uygun çözümü sunacaktır.
Değişen ticari koşullarda aslında bir "verimlilik çözümü" olan KOPİKİT 'in özellikle firmanıza ve genelde kabuk değiştiren Türk Ekonomisine yararlı olmasını ümit ediyoruz.


casper servis

acer servis